OFERTY I POTRZEBY

Zamiarem naszym jest, z jednej strony, przekazywanie wiadomości o miejscach w których można starać się o staże oraz z drugiej strony aktywne poszukiwanie przez osoby związane z Fundacją miejsc stażowych, zgodnie z napływającymi zgłoszeniami zainteresowań i potrzeb.

W zależności od tego na jakim etapie rozwoju Twojej kariery naukowej i rozwoju zawodowego jesteś, możesz poniżej zgłosić Twoją gotowość ułatwienia komuś szkolenia lub potrzebę znalezienia miejsca stażowego. Zarówno w jednym , jak i w drugim przypadku, wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy wyjaśniając, zarówno wyczerpująco, jak i skrótowo, sprawę w której nawiązujesz kontakt z Fundacją Polonii Medycznej.

Osoby wyrażające chęć współpracy z Fundacją, wyrażają równocześnie zgodę na przekazanie swych danych innym osobom zainteresowanym współpracą, a także  zobowiązują się do odpowiedzi na kontakty mailowe związane z Fundacją oraz ze swoim zgłoszeniem.